Hesabım
Peugeot 405 Kaput Açma Teli 793778

Peugeot 405 Kaput Açma Teli 793778

₺1.192,01 ₺1.370,81 %13 İndirim KDV Dahil

Uyumlu Model(ler): Peugeot 405


Ürün Kodu 7937.78
OEM / Üretici Kodu 793778
Kargo Yurtiçi Kargo
Ödeme Yöntemi Kredi Kartı & Havale

Ürün Açıklaması

Peugeot 405 kaput açma teli, kaput kilidini sürücü bölümündeki açma kolu üzerinden çalıştırarak kaputun açılmasını sağlayan mekanik parçadır.

1987-1994 model Peugeot 405 araçlarla uyumlu olarak belirtilmiştir. Ürün, GM / PSA markalıdır.

  • Ürün kodu: 7937.78
  • OEM / üretici kodu: 793778
  • Uyumlu araç: Peugeot 405

Satın alma öncesinde mevcut parçanızdaki ürün kodu ve OEM numarasını karşılaştırmanız önerilir.


International Product Information

Product Code: 7937.78
OEM / Reference No: 793778
For compatibility, availability and international shipping information, please contact Depoos before ordering.


Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Peugeot 405 Kaput Açma Teli 793778

Ürün Kodu: 7937.78

OEM / Üretici Kodu: 793778

Marka: GM / PSA

Uyumlu Araç / Model Bilgisi

Peugeot 405

Kargo ve Teslimat

Bu ürün stok durumuna göre hazırlanır ve kargo sürecinde Yurtiçi Kargo ile gönderilebilir.

Güvenli Ödeme

Depoos üzerinden kredi kartı ve havale seçenekleriyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.


Sık Sorulan Sorular

Peugeot 405 Kaput Açma Teli 793778 ürünü şu araç/model bilgileriyle uyumludur: Peugeot 405

Bu ürünün Depoos ürün kodu 7937.78.

Peugeot 405 Kaput Açma Teli 793778 şu anda stokta bulunmamaktadır.

Depoos üzerinde kredi kartı ve havale ile ödeme yapılabilir. Ürün kargo sürecinde Yurtiçi Kargo ile gönderilebilir.

Taksit Seçenekleri

Taksit seçenekleri yükleniyor...

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Öne Çıkan Ürünler

Mercedes-Benz C-Class W205 Sol Arka Tampon Braketi

₺1.106,30

Detay
Peugeot 508 I Ön Tampon Izgarası 7422.Y6 309281

₺2.591,54

Detay
Ford Focus Mk4 Ön Tampon Demiri 2304890

₺19.471,22

Detay
Opel Mokka Bagaj Kapağı Üst Orta Trim 2346766

₺3.396,60

Detay
Kia Stonic Kaput Menteşesi Sağ 79120-H8400

₺1.000,77

Detay
Hyundai Getz Kaput Kilidi 81130-1C000

₺626,97

Detay
Kia Bongo Ön Alt Sağ Kapı Menteşesi 79325-4E000

₺555,01

Detay
Kia Stonic Kaput Menteşesi Sol 2018-2021 79110-H8400

₺1.000,77

Detay
Peugeot Rifter Sol Sis Farı Çerçevesi 1632655780

₺3.056,60

Detay
Renault Kangoo 3 Arka Silecek Alt Takozu

₺739,49

Detay
Opel Astra H Ön Tampon 2004-2007 Astarlı Far Yıkamalı 1400303

₺50.537,34

Detay
Opel Corsa D Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı Ön Arkası Yarım 6101354

₺726,77

Detay
Opel Corsa D Makyajlı Sol Sis Farı Braketi 1400876

₺2.793,10

Detay
Peugeot 308 T7 Ön Tampon Bağlantı Braketi

₺5.251,16

Detay
Opel Astra H Arka Panel Sacı 184424 93196793 184754

₺26.777,30

Detay
Depoos Yedek Parça Yardıma Hazırız !
Çevrimiçi

Ürün kodu, araç modeli veya şase bilgisi ile bize ulaşın. Size en uygun parçayı hızlıca kontrol edelim.

Bulunduğunuz sayfa, destek mesajınıza otomatik olarak eklenecek.
WhatsApp Parça uyumluluğu için hemen yazın.
Telefon Bizi arayın, doğrudan görüşelim.
Güvenli destek Ortalama yanıt: 2 dk
Menü
Depoos Güvencesi
Satış öncesi ve sonrası yanınızdayız
Tescilli Marka Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescillidir.
Güvenli alışveriş Türkiye geneli gönderim